O firmie

Fotografia od zawsze istniała w moim życiu jako hobby potem zainteresowanie by z czasem przekształcić się w pasję dającą pracę oraz drogę artystycznego rozwoju. Mój warsztat ciągle rozwija się w kilku kierunkach – techniki fotografowania, obróbki graficznej oraz poszukiwaniem nowości sprzętowych. W swojej pracy kierowałem się uznanymi w świecie fotografii artystami. Jednak ich forma i styl nie były w stanie oddać moich emocji oraz przekazać nastroju panującego na planie. Połączenie warsztatu najlepszych fotografów z moją artystyczną wizją pozwolił mi kreować własny niepowtarzalny styl. Dziś kiedy moje prace znalazły uznanie na licznych pokazach i wystawach mogę przyznać, że to był dobry kierunek.

Dzięki dużej konkurencji i postępowi technologicznemu fotografia ślubna od wielu lat przeżywa pod wieloma względami bardzo intensywny rozkwit. Nie brakuje osób z interesującym spojrzeniem na reportaż ślubny. Kreatywność przejawia się w przede wszystkim w kompozycji i obróbce graficznej.

Mój kierunek uwzględnia ekspozycję, której ponadczasowy charakter nadają zdjęciom ślubnym indywidualny styl kadrowania i wykorzystania naturalnego światła. Kompozycję uzupełnia graficzna obróbka, w której fotografia ślubna uzyskuje niepowtarzalny charakter.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej fotografia ślubna www.marcinpietrzak.com i obejrzenia moich prac.