Dzisiaj jest: 4.12.2022, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Ogłoszenie:

Hurtownia odzieży Plus Size Moon (Nowy)

dodano: 2020.08.10 ważne do: 2022.07.16 wyświetleń: 332
Szczegóły ogłoszenia:

Hurtowania odzieży plus size jest odpowiedzą naszej firmy na rosnąca konkurencję i zapotrzebowanie na rynku odzieżowym. Aktywność krajowych firmy oraz międzynarodowych koncernów wymusza specjalizację produkcji zgodną z lokalnymi oczekiwaniami rynku i kreatywne poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie min. wzornictwa.

Panie, które dotychczas spoglądały z zazdrością na modne ubrania swoich szczupłych koleżanek, dziś bez problemu sięgają po stylowe kreacje w rozmiarach odpowiadającym ich potrzebom.

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę hurtową sukienek, koszul, garsonek w dużych rozmiarach w sezonie Wiosna – Lato 2020. Przemyślana nawiązująca do naturalnych motywów kwiatowych kolekcja utrzymana w ciepłych kolorach. Użyte tkaniny oraz krój pozwalają na komfortowe i swobodnie użytkowanie w słoneczni i upalne dni. Współpracujemy z sklepami odzieżowymi, znajdującymi się na ternie całego kraju – dostarczamy zamówienia własnym transportem lub za pośrednictwem firm kurierskich. Przyjmujemy zamówienia na całe partie jak i wskazane modele. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej: hurtownia odzieży plus size lub kontaktują się telefoniczny na numer wskazany w szczegółach ogłoszenia.

Kontakt
Szwalnia usługowa Moon
ul. Ul. Nadrzeczna 16 GD1 box A03, 90-123 Wólka Kosowska, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.