O firmie

Prezentowana firma oferuje pośrednictwo w handlu używanymi samochodami. Świadcząc swoje usługi dużą wagę przywiązuje do oczekiwań klienta. Doświadczenie, które przez lata gromadzimy pozwala nam proponować uczciwe i sprawdzone modle aut. Jedną z naszych usług ciesząca się dużym zainteresowaniem jest skup aut za gotówkę. Toruń liczy kilkadziesiąt tysięcy kierowców – wielu z nich była naszymi klientami. Zaufanie jakim Państwo obdarzyli naszą firmę determinuje do jeszcze lepszego świadczenia usług.

Od wielu lat wizytówką naszej firmy w internecie jest strona internetowa. Od kilku miesięcy funkcjonuje nowy moduł, który umożliwia Państwu zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Wypełniając prosty formularz można uzyskać informacje w zakresie współpracy. W ciągu kilu minut dzwonimy do Państwa celem umówienia wizyty rzeczoznawcy i dokonujemy wyceny Państwa samochodu. Po podpisaniu stosownych dokumentów (umowa kupna sprzedaży) otrzymujecie Państwo gotówkę do ręki.

Mieszkańcy a w szczególności kierowcy w Toruniu cenią nasz Skup Samochodów za atrakcyjne ceny oraz szybkość dokonywanych transakcji. Mając na uwadze Państwa oczekiwania staramy się zawsze przedstawić uczciwą i rzetelną wycenę. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej oraz kontaktu w biurze firmy.