O firmie

Prowadzę firmę Trener personalny – Maciej Krysiak w Łodzi i dla łodzian. Moja przygoda ze sportem zaczyna się kiedy byłem nastolatkiem. Zacząłem ćwiczyć na siłowni, rozwijać swoje umiejętności fizyczne uprawiając różne dyscypliny sporu. Z czasem pasja przerodziła się w regularny trening i pogłębianie swojej wiedzy z zakresu dietetyki i suplementacji. Prowadziłem dla znajomych treningi indywidualne z czasem odnosząc coraz większe sukcesy. Dziś pracuję zawodowo – ukończyłem dwa kierunki studiów, specjalistyczne kursy trenerskie. Moi podopieczni zwracają uwagę na motywację, którą wykorzystuję podczas treningów.

Systematyczny i konsekwentny trening dla osoby, która przez wiele lat nie miała kontaktu ze sportem a takich w Łodzi nie brakuje, jest kluczem w osiągnięciu wyznaczonych celów. Dla pewnej grupy osób jest to redukcja masy ciała dla innych poprawnie sprawności ogólnej a jeszcze dla innych wzrost wytrzymałości i kondycji. Godziny spędzone za biurkiem w pracy potrafią prze wiele lat uczynić z człowieka otyłą, zmęczoną osobę. Właśnie dla takich osób przewidziałem treningi indywidualne, które pozwolą wrócić do sprawności z przed lat.

Jako mój podopieczny zyskasz plan treningowy pozwalający osiągnąć wymarzoną sylwetkę, moje wsparcie podczas treningu oraz motywację, której nie dostarczy Ci nikt inny. Ćwicząc zauważysz jak zmienia się Twoje ciało, nauczysz się pokonywać bariery, których dotychczas nie byłaś w stanie pokonać, zaczniesz poprawnie oddychać podczas wysiłku i co najważniejsze zmienię Twoje nawyki żywieniowe – zaczniesz się zdrowo odżywiać.

Czy pomoc trenera personalnego jest aż tak ważna?

Tak przynajmniej w pierwszym etapie twojej przygody ze sportem. Zauważ Twoja sprawność fizyczna znacznie się zmieniła od kiedy przestałeś/łaś ćwiczyć. Wykonanie kilku prostych ćwiczeń może spowodować kontuzję – zerwanie lub naderwanie mięśnia lub ścięgna. Intensywny trening może spowodować nieprzyjemne konsekwencje w postaci zakwasów. Moja ocena Twojej sprawności podczas treningu pozwolą zaplanować zestaw ćwiczeń , które będą dla Ciebie bezpieczne nie będą obciążać organizmu nadmiernym wysiłkiem. Z czasem intensywność oraz stopień trudności będzie zwiększany tak by równomiernie rozkładać obciążenia i proporcjonalnie wysiłek fizyczny.