O firmie

Studio Fun Run proponuje profesjonalne zdjęcia biznesowe. Łódź to ciekawe, inspirujące miasto, nie brakuje tu kreatywnych młody ludzi, realizujących swoje projekty i inwestycje. Budowa wizerunku profesjonalisty, osoby zaangażowanej i pomysłowej jest jednym kierunków działań. Propozycja mojej firmy kierowana jest właśnie do osób, które chcą utrwalić swój wizerunek dzięki zdjęciom biznesowym. Proponujemy Państwu sesje biznesowe, które możemy prowadzić w naszym arterie, plenerach, których w Łodzi nie brakuje oraz w Państwa firmie. Przestrzeń biurowa idealnie odpowiada warunkom jakie powinna spełniać fotografia biznesowa. Otoczenie naturalnego środowiska pracy wzbudza zaufanie i wzmacnia przekaz. Model lub modelka swobodnie czuje się w miejscu, które dobrze zna zdjęcia wychodzą autentyczne i wiarygodne.

Plener biznesowy – sesja fotograficzna możne mieć miejsce w przestrzeni naszego miasta. Łódź dzięki wieloletnim inwestycjom budowlanym i architektonicznym zyskała wiele inspirujących plenerów. Połączenie nowoczesnych myśli projektantów wykorzystujących szkło, metal z pofabrycznymi budynkami zyskały niepowtarzalny, osiągalny tylko w Łodzi – styl i urok. Zdjęcia biznesowe w takim otoczeniu zyskują unikatową harmonię i industrialny charakter.

Zdjęcia biznesowe powinny w swojej formie odpowiadać identyfikacji wizualnej marki. Zapewniając spójny przekaz osoby fotografowane zyskują na swojej wiarygodności i umacniają wartości firmy, które reprezentują. Zachęcam do zapoznania się z treścią strony internetowej – umieściłem wiele interesujących zdjęć wykonanych dla różnych firm i instytucji.

Produkty

  • sesje biznesowe i korporacyjne w studio
  • portret biznesowy
  • fotografia wnetrz - restauracje, hotele, przestrzeń biurowa